KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12246003
nr 1224 6003
Rysk Konstnär, Signerad, Kovalskaya, 1915, Vinterlandskap. Olja på duk, 66x100
Utrop:
8.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:06:32
8/12 07:36:56
- Klassiska
10 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska